Güneş Enerjisi Elektrik Paneli Sistemi

 

Villa Çatı üstü Güneş Enerjisi Elektrik Paneli Adana

KALKAN ENERJİ Olarak yapmış olduğumuz bu projede ve diğer Güneş Paneli Elektrik Sistemlerimizin Tamamında 1. Sınıf Malzemeler Kullanılmaktadır ve Güneş Panellerimiz 10 Yıl Garantilidir.  Kurduğumuz Solar Enerji Paneli Elektrik Sistemi Sayesinde Adana Sarıçam da bulunan müşterimizin villa çatısı üzerine kurduğumuz sistem ile elektrik ihtiyacını Güneş enerjisi elektrik sistemi ile sağlayarak müşterimize kesintisiz elektrik enerjisi sağlamış olduk. Güneş Enerjisi Elektrik Paneli Sitemi sayesinde 24 Saat Kesintisiz Elektrik Kullanmaktadır.

 

 

Villa Çatısı Güneş Paneli Kurulumu

 

 

Elektrik Üreten Güneş Panelleri ile Her Zaman, Her Yerde Elektrik

Güneş Panelleri ile elektrik İhtiyacı olan her yerde kesintisiz ve bedava elektrik kullanırsınız, başlıkta da belirttiğimiz gibi solar enerji elektrik sistemi ile her zaman ve her yerde elektrik mümkün, jeneratör gibi size sürekli yakıt masrafı çıkartmadığı için 24 saat boyunca istediğiniz her an elektrik ihtiyacınızı karşılamak üzere hazırda bekler benzini, mazotu bitmesin diye kapatmak zorunda kalmazsınız..

 

 

Elektrik Üreten Güneş Paneli

 

 

Elektrik Hattının Olmadığı Yerlerde En Karlı ve Mantıklı Sistem Güneş Paneli 

Elektirik hattının olmadığı yada çeşitli sebeplerden dolayı enerji dağıtım şirketleri tarafından özellikle Yayla Evleri, Bağ Evleri, iş yeriler, Her Türlü yaşam ve iş alanlarında çeşitli sebeplerden dolayı elektrik aboneliği alınamayan yerlerde elektrik ihtiyacınızı karşılamak için geriye 2 seçenek kalıyor, 1 gürültüsü ve yakıt sarfiyatı yüzünden sürekli çalıştıralamayan Jeneratör. 2 Hiçbir Gürültüsü olmayan, Çevre kirliliği yaratmayan ve İlk alım maliyeti dışında masraf çıkartmayan Solar Enerji Sistemi

 

 

Elektrik olmayan yerlerde elektrik üreten güneş paneli

 

 

Tüm Projelerimizde Uzun Ömürlü Jel Akü Kullanıyoruz

KALKAN ENERJİ olarak yaptığımız tüm projelerimizde 1. kalite uzun ömürlü jel akü kullandığımızdan kurmuş olduğumuz güneş paneli elektrik sistemini müşterilerimiz yıllarca sorunsuz bir şekilde akü sorunu yaşamadan kullanmakta dır. kullanmış olduğumuz jel aküler piyasada kullanılan jel akülerin tamamına yakınından çok daha üstün özelliklere çe çevrim ömrüne sahiptir.

 

 

güneş paneli inverter ve jel akü

 

Villa Çatısı Üzerine Solar Güneş Enerjisi Paneli Elektrik Sistemi

Adana Sarıçam da bulunan müşterimizin villasının çatısına kurduğumuz güneş paneli sistemini KALKAN ENERJİ olarak müşterimizin elektrik ihtiyacını karşılayacak şekilde projelendirerek en iyi ve en ucuz şekilde kurulumunu yaparak bu projeyi gerçekleştirmiş bulunmaktayız...

 

 

 

 

güneş paneli kurulumu