Solar Enerji Güneş Paneli Elektrik Sistemi Mersin Tarsus

KALKAN ENERJİ Olarak yapmış olduğumuz Solar Enerji Güneş Paneli Elektrik Sistemlerimizin Tamamında 1. Sınıf Malzemeler Kullanılmaktadır ve Güneş Panellerimiz 10 Yıl Garantilidir.  Çekme Karavana Kurduğumuz Solar Güneş Enerjisi Paneli Elektrik Sistemi Sayasinde Mersin Tarsus Göçük de bulunan müşterimizin elektrik ihtiyacını Solar Enerji Sistemi ile sağlayarak müşterimizi jeneratörnün yüksek yakıt ve bakım masrafının yanı sıra gürültüsünden, maliyetleri yüzünden her zaman çalıştırılamadığından dolayı günün neredeyse tamamını elektriksiz geçiriyordu, jeneratörün çalıştırılmadığı zamanlarda elektriksiz kalmakdan kurtarmış olduk Güneş Enerjisi Elektrik Paneli Sitemi sayesinde 24 Saat Kesintisiz Elektrik Kullanmaktadır.

 

Prefabrik Çekme Karavan Solar Enerji Güneş Paneli Elektrik Sistemi

Bu projede Mersin Tarsus Göçük köyünde yaşayan müşterimizin prefabrik çekme karavanı üzerine kurduğumuz solar enerji güneş paneli elektrik sistemi sayesinde karavanı ile gittiği her yerde kesintisiz elektrik ihtiyacını güneş enerjisi elektrik sistemi ile karşılayarak bedava elektrik kullanmaya başlamış oldu. Kurduğumuz Güneş paneli sistemi ile süt sağım makinesi çalışmaktadır.

 

 

 

Solar Güneş Enerji Paneli Satışı ve Kurulumu

KALKAN ENERJİ olarak Mersin Tarsus Erdemli Silifke Mut ve diğer tüm ilçelere Solar Güneş Paneli İnvertör Uzun Ömürlü Jel Akü Solar Şarj kontrol Cihazı ve Tüm Solar Enerji Malzemeleri, Ekipmanları Satışı ve Kurulumunu Yapmaktayız. KALKAN ENERJİ "Her Zaman Daha İyisi"